“FU studija” įsikūrė 2004 m Kaune. Šiemet, pradėdama jau 10-tą, jubiliejinį sezoną mūsų studija gali pasigirti dideliais pasiekimais įvairiose šokio srityse. Paruošti ne vienas Hip Hop, Streetdance Show, Show Dance Lietuvos čempionas, įvairių festivalių mūsų šalyje ir už jos ribų laureatai bei nugalėtojai. Taip pat išugdyta ne mažai šokių trenerių ir vadovų, kurie pradėję šokti “FU studijoje”, dabar įsteigė savo mokyklas ir sėkmingai dirba. Tokios “Fu studijos” komandos kaip “Dance Factory”, “All style”, “FU One”, “Street Monsters” įnešė didžiulį indėlį į streetdance šokio vystymąsi Lietuvoje. Mūsų studijoje visada kreipiamas didžiulis dėmesys į užsiėmimų kokybę, kurią sudaro profesionalumas, teigiama atmosfera bei energetika, vienodas požiūris I visus studijos narius ir atsakingumas. Šie kriterijai taikomi tiek treneriams, tiek ir visiems studijos nariams. Kiekvienas metais yra formuojamos ir pildomos varžybinės komandos, taip pat renkamos pradedančiūjų grupės. Pagrindiniai šokių stiliai: Hip Hop, Street Dance, Show Dance

Treneriai:

Kęstutis Baranauskas – šokių treneris ir choreografas . Du kart pasaulio Hip-Hop šokių čempionas, su „FU studijos“ komandomis daug kartų Lietuvos Hip Hop ir Street Show čempionas, Tarptautinių festivalių laureatas ir nugalėtojas. TV projektų „Dangus 2“, „Lietuvos Talentai“, „Tu Gali Šokti“, „Šuolis“, Chorų Karai“ ‚Šok su manim“, „ŠOK“ pagrindinis choreografas. Daugelio Lietuvos šokių projektų, čempionatų ir renginų teisėjas.

1306940684img_0678

 

Olegas Staniulionis – šokių treneris ir choreografas . Du kart pasaulio Hip-Hop šokių čempionas, su „FU studijos“ komandomis daug kartų Lietuvos Hip Hop ir Street Show čempionas, Tarptautinių festivalių laureatas ir nugalėtojas. TV projektų „Dangus 1“, „Lietuvos Talentai“, „Tu Gali Šokti“, „ŠOK“ choreografas. Daugelio Lietuvos šokių projektų, čempionatų ir renginių teisėjas.

9335c9b054914625eb7551fcc9acffb0

 

 

Jeigu nori šokti – ateik !!!